На Вінниччині тривають шахові онлайн-змагання. В непередбачуваній і безкомпромісній боротьбі 11 травня вінничани здобули вольову перемогу над непоступливими криворіжцями із загальним рахунком 88-87.

   Матч між Вінницею і Кривим Рогом відбувся на шаховій платформі chess.com . На 30 дошках найкращі шахісти 1 дорослого розряду і вище грали 3 мікроматчі білими і чорними. Перший матч криворіжці виграли з різницею в 3 очки і спочатку здалося, що вінничани слабші.

   Але, у 2 матчі вінничанам вдалося проявити бійцівські якості і виграти з різницею в 4 очки. Отже, 3 матч мав стати вирішальним. Він проходив з перемінним успіхом: то вигравали вінничани, то криворжці. При рівному результаті 29-29 залишалась остання партія, в якій наша Катя Скакун довго і мужньо захищала здавалося б безнадійний ендшпіль. Можна тільки уявити як команда переживала за Катрусю. В підсумку – загальна мінімальна перемога – 88:87.

   Ось результати найкращих вінницьких гравців: Климчук Андрій – 6 очок з 6 можливих, Биковський Олег – 5,5 очок,  Біленький Максим– 5 очок, Горєлов Дмитро, Вусатюк Володимир – по 4,5 очка, Трегубов Вадим, Боднар Микола – по 4 очка.

Михайло ШАФІР

SHARE