З 19 по 21 серпня у Мінську (Білорусь) відбудеться другий, заключний етап Кубку Співдружності з хокею на траві серед чоловічих команд. В ньому візьме участь вінницький ХК «ОКС-ШВСМ». Для нього це змагання слугуватиме підготовкою до першого етапу Світової хокейної ліги.

В Кубку Співдружності виступають п’ять колективів. Окрім чемпіонів України, це «Динамо-Електросталь» (Московська область, Росія), ХК «Мінськ» і СК «Будівельник» (Брест, Білорусь) та «Бесарис» (Талди-Корган, Казахстан). Вінничани наразі посідають четверту сходинку в турнірній таблиці, випереджаючи лише казахів.

– На другий етап Кубку Співдружності ми дозаявляємо досвідчених Юрія Мороза і Михайла Ясинського, у яких закінчився контракт з СК «Будівельник» (Брест). Вони наразі готуються з нашою командою, але незабаром планують перебратися до Італії – ведуть перемовини з кількома клубами, – каже головний тренер «ОКС-ШВСМ» і національної збірної України Павло Мазур.

А вже 27 серпня національна збірна України виїздить до Праги (Чехія), де відбудеться перший етап Світової ліги. Учасники групи змагатимуться з 30 серпня по четверте вересня. Українці відкривають турнір матчем з Литвою, далі поєдинки – з білорусами, Кіпром, господарями та італійцями.

– До другого етапу Світової ліги виходитимуть лише дві команди, а третя – за найвищим рейтингом серед усіх груп. За ці путівки, окрім нас реально боротимуться збірні Італії, Чехії і Білорусі. Всі ці збірні практично однакові за силою, – коментує Павло Мазур.

Національну збірну України підсилять легіонерами, колишніми вінничанами. Це гравці ХК «Мінськ»: воротар Ярослав Гордей, Артем Поповченко, Дмитро Луппа і Дмитро Носенко. Тренери збірної також планують залучити до складу гострого форварда Артема Озерського, який нещодавно уклав контракт з СК «Будівельник» (Брест).

2009_05_07_v3b фут 008

SHARE