Чемпіонат України з футболу серед юніорок у першій лізі відбувся у Львові. Грали футболістки 2001-2003 років народження.

За медалі боролися 12 команд з різних областей України. Збірна Вінницької області завоювала срібну медаль. Перше місце виграла команда «Барса» (Суми). На третьому – «Карпати» (Львів).

Ігровий час у фінальній зустрічі закінчився з рахунком 0:0. Лише у серії післяматчевих пенальті наші дівчата поступилися сумчанкам – 2:3.

– Рівень гри на чемпіонаті був доволі високим. Ми задоволені результатами. Адже до участі в турнірі були допущені деякі гравці з першої жіночої ліги чемпіонату України. І при цьому наша команда спромоглася здобути путівку на перехід до вищої дівочої ліги країни, – сказав голова комітету жіночого футболу Вінницької обласної федерації футболу Юрій Наровицький.

Також нагадаємо, що команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова» незабаром почне виступати у першій професійній жіночій лізі України. Вона також сформована переважно з 16-річніх дівчат.

За словами керівників обласної федерації футболу, столичні спортивні функціонери почали уважніше придивлятися до кроків вінницького жіночого футболу. Вони розглядатимуть можливість включення до збірної України наших кращих футболісток.женский футбол futbol-sered-iuniorok-1 0130ddb48753ae418a96e3b44085500d_L