Cпортсмени Вінницького Центру олімпійського тхеквондо «Red Sun» взяли участь у Всеукраїнському відкритому турнірі «Діти України», що проходив у Харкові.

     Наші юні тхеквондисти виступили успішно, здобувши нагороди різного ґатунку. Три золоті медалі заробили Артем Семенюк, Матвій Пасічник і Анна Рожок. Срібні медалі – Андрій Шудра і Марина Бадаєва. Бронзова медаль у Артема Полєтаєва.

     Тренер Центру олімпійського тхеквондо «Red Sun» Леонід Кулаковський, за підсумками турніру посів 7-е місце серед 68 наставників. А його збірна посіла  9-е загальнокомандне місце серед 47-и команд.

     Готувати до турніру юних вінницьких спортсменів допомагала тренер Центру олімпійського тхеквондо «Red Sun» із загальної фізичної підготовки Тамара Карапетян, чемпіонка світу із самбо.

     – Велика подяка організаторам змагань (Федерації тхеквондо України на чолі із президентом Лесиком Саманджия) за те, що в непростий період змогли провести турнір на високому рівні. Приємно, що наших спортсменів відзначили і у своєму Центрі олімпійського тхеквондо. Після приїзду спортсменів директор клубу «Red Sun» Анна Рожок вручила подарунки для чемпіонів і призерів змагань, – розповіла Тамара Карапетян.

Михайло ШАФІР

SHARE