Юніорська збірна Вінницької області зі стрибків на акробатичній доріжці виборола чотири медалі на Всеукраїнських змаганнях. Вони пройшли 2-5 грудня у місті Шостка (Сумщина). Кращі визначалися серед різних вікових груп з індивідуальних програм.

     У першості взяли участь шість областей країни, які представили 98 спортсменів. Провідні тренери обласної Вінницької дитячо-юнацької школи зі складно-координаційних видів спорту, ЗТУ Людмила Баннікова та Ірина Пінчук, підготували та представили юнацьку збірну області у такому складі: Дейнега Ярослав, Кондратюк Сергій, Бевз Денис, Малик Даша.

     За результатами виступів наших спортсменів Вінницька область отримала чотири медалі. Зокрема, Дейнега Ярослав виконав норматив майстра спорту України та посів 3 місце.  Кондратюк Сергій (КМСУ) посів 2 місце, Бевз Денис (КМСУ) – 3 місце, Малик Даша – 3 місце.

     Стрибки на акробатичній доріжці (батуті) – це складно-координаційний вид спорту, який представлений акробатичними стрибками (ритмічним обертанням з рук на ноги із ніг на ноги із постійною швидкістю без зупинок і проміжних кроків), що включає серію стрибків із переднім, заднім і бічним обертанням. Його розвивають у Вінницькій обласній дитячо-юнацькій школі зі складно-координаційних видів спорту. У відділенні школи зі стрибків на акробатичній доріжці навчається близько 100 дітей.

Михайло ШАФІР

SHARE