nocvn5339

7 квітня з нагоди Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру на базі Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу пройшла зустріч з уславленими олімпійцямиДо вихованців навчального закладу завітали срібний олімпійський призер, дворазовий чемпіон світу з велоспорту Сергій Чернявський (нині – начальник управління з питань сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації) та учасник чотирьох Олімпіад, володар двох срібних олімпійських нагород з плавання Павло Хникін (наразі – голова відділення НОК України Вінницької області).

Директор навчального закладу Костянтин Войцехівський нагадав, що з 1998 року в коледжі готують фахівців у сфері фізичної культури та спорту. Серед них – чимало призерів змагань різного рівня. Не дивно, що коледж демонструє високі результати в спартакіадах.

– В обласних спартакіаді серед вишів 1-2 рівнів акредитації за останні 15 років наша збірна ніколи не опускалася нижче третього місця. А в останній, минулорічній, ми стали переможцями, – відзначив  Костянтин Войцехівський.

Олімпійці розповіли про початок свого спортивного шляху і про те, як досягли висот.

– Разом зі мною на заняття велоспортом записалися приблизно 250 школярів. Згодом серед них залишився я один. Інші не витримали напруженого тренувального процесу, – згадує Сергій Чернявский.

Павло Хникін в юності тренувався до 8 годин на день, включаючи заняття в басейні і тренажерному залі. За день пропливав до 18 км, за рік долав на воді до 2,5-3 тисяч км.

– Нині я також тримаю себе в гарній фізичній формі. Як мінімум, тричі на день відвідую басейн. Як тільки потеплішає, почну їздити на роботу на велосипеді, – підкреслив Павло Хникін.

Олімпійці відповіли на всі запитання учнів, сфотографувалися на згадку з чемпіонами коледжу.  Сергій Чернявський вручив почесні грамоти обласного управління з питань сім’ї, молоді та спорту найкращим спортсменам навчального закладу, а Павло Хникін від відділення НОКУ подарував всьому колективу набір м’ячів. Адміністрація коледжу натомість вручила олімпійцям, які побували на змаганнях в багатьох країнах світу, невеликі символічні глобуси.

зустріч з уславленими олімпійцями nocvn5338  nocvn5333 nocvn5334 nocvn5335 nocvn5336 nocvn5327 nocvn5328 nocvn5329 nocvn5330 nocvn5331 nocvn5332 nocvn5325 nocvn5326