На міжнародному турнірі на Кубок мера у Польщі, у місті – побратимі Вінниці Кельце наші плавці завоювали 6 медалей різного ґатунку.  Змагання проходили 20-22 січня. За першість боролися 9 команд – з Німеччини, Польщі та з одна з України, – Вінниці, з Палацу дітей та юнацтва (ПДЮ) ім. Лялі Ратушної.

Дуже вдало виступив майстер спорту Олексій Хникін, який спромігся здобути аж 4 золотих медалі: на дистанціях 50 та 100 метрів «кролем» та на тих же дистанціях «батерфляєм». Окрім цього, Олексій ще отримав «срібло» за виступ у командній естафеті 4х50 метрів комбінованого і змішаного плавання разом зі своїм братом, 15-річним кандидатом у майстри Віктором та кандидатами у майстри 16-річними Юрієм Луценком та Катериною Шестопаловою.

Також Юрій Луценко завоював «бронзу» на дистанції 50 метрів «кролем», а Віктор Хникін здобув «бронзу» на дистанції 50 метрів батерфляєм.

В складі нашої делегації був голова Вінницького обласного відділення НОК України, тренер Олексія і Віктора дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін (на фото з синами).

– Дуже успішний виступ наших плавців на турнірі міжнародного рівня, – прокоментував тренер з плавання спортивного відділення ПДЮ Сергій Коваль. – Особливо швидко прогресує Олексій Хникін, який перемагає не тільки на змаганнях обласного і Всеукраїнського рівня, а і на молодіжних міжнародних. У нас, у ПДЮ, серед дівчат теж була своя «зірка» такого ж масштабу. Пам’ятаєте, це Катерина Маєвська. Вона поїхала до Польщі, де наразі вчиться в університеті.

Як неодноразово зазначали фахівці з плавання, якби у Вінниці був басейн не на 25 метрів, а як за міжнародними вимогами – на 50 метрів, то результати наших плавців були б відчутно кращими.

unnamed

 

SHARE