Урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту України пройшли сьогодні у Вінниці, в залі засідань обласної ради. На них були запрошені провідні тренери, спортсмени і спортивні керівники регіону. Їх привітали голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій і перший заступник голови Вінницької обласної ради Людмила Щербаківська.

Пан Коровій пригадав дитячі роки, коли він розпочав займатися футболом, і як зберіг це захоплення на все життя. Очільник області окреслив основні пріоритети у розвитку галузі: покращення матеріально-технічної бази, розвиток масових видів спорту (футболу, волейболу, баскетболу), сприяння піднесенню олімпійського руху тощо.

Людмила Щербаківська нагадала, що є кандидатом в майстри з шахів і тому знає, що спорт – це велика праця. Вона підкреслила, що на Вінниччині цій галузі приділяється велика увага, через що наші спортсмени досягають успіхи не лише на чемпіонатах України, але й на чемпіонатах Європи та світу.

Керівники обласної влади нагородили солідними грошовими преміями усіх п’ятьох вінничан, які виступали на Олімпіаді-2016 в Бразилії, а також їхніх тренерів. Вшанували призерів і учасників Олімпійських ігор попередніх років: Анну Балабанову, Олену Череватову, Сергія Чернявського, Павла Хникіна та інших. Подарунок отримав провідний тренер по пауерліфтингу Олег Пакула, який підготував учасників Параолімпіади-2016 Мар`яну Шевчук і Сергія Хвалинського.

Світлана Ахадова, яка в Ріо посіла високе четверте місце, подякувала за підтримку родині, тренерам і керівникам обласної влади. З нею погодився і учасник Олімпійських ігор зі спортивної ходьби Андрій Ковенко:

– Незважаючи на складну економічну ситуацію в Україні, вінницькі кандидати на участь в Олімпіаді були забезпечені усім необхідним. Дякуємо за це обласній владі і спортивним керівникам місцевого рівня.

Начальник спортуправління Вінницької облдержадміністрації Сергій Чернявський, голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін і голова спорткомітету Вінницької міської ради Сергій Краєвський взяли участь у церемонії нагородження понад сотні видатних тренерів, спортсменів і керівників галузі, очільників обласних федерацій і місцевого самоврядування, які активно підтримують спорт. Посвідчення майстрів спорту України вручили призерці юнацької олімпіади Джойс Кобі (легка атлетика), боксеру Віталію Терещуку, важкоатлету Дмитру Бабичу, трьом веслувальникам і трьом хокеїстам на траві.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

SHARE