У Вінниці тривають Всеукраїнські футбольні турніри серії «New Stars». Вони відбуваються на полі Палацу дітей та юнацтва. А організатором виступає футбольна школа «Темп». Днями фінішувало змагання серед юнаків 2007 років.

   У ньому взяли участь шість команд, розбитих на дві групи. Вони представляли Вінницю, Кременчук (Полтавська область) і Хмельницький. Змагалися за коловою системою. Вінницька ОДЮСШ Блохіна-Бєланова виграла всі матчі. Причому принципових конкурентів-земляків із ДЮСШ «Прем’єр-Ниви» чемпіони розгромили із рахунком 3:0.

    – Усі матчі були нелегкими. Найскладніше було проти «Прем’єр-Ниви». Цій команді ми раніше нерідко поступалися, – каже 12-річний капітан команди ОДЮСШ Блохіна-Бєланова Андрій Севастьянов. – Я займаюся футболом із п’яти років. Прагну стати професійним гравцем.

   Бронзові нагороди отримала команда СК «Темп», яка поступилася лише першим двом призерам. Причому вона претендувала й на сходинку вище. Зокрема, у матчі «темпівців» проти «Прем’єр-Ниви» результат був незрозумілим до останніх секунд. Якщо б «Темп» реалізував вихід віч-на-віч на фініші, мав би срібні нагороди. Але це футбол: із рахунком 3:2 виграли нивівці.

   На урочистому нагородженні призери отримали Кубки і медалі. Були вручені й індивідуальні оригінальні призи кращим гравцям.

   – В цьому турнірі було помітна перевага команди Вінницької ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, яка виявилося на голову сильнішою усіх інших. Приємно, що підтягнулася команда СК «Темп», яку тренують Юліан Мисак та Ігор Стрєльцов. Вони проводять тренування на базі школи

Nothing from Лютий 17, 2020 to Лютий 24, 2020.

№ 16 та полі Палацу дітей та юнацтва, – каже організатор серії «New Stars», тренер спортшколи «Темп» Дмитро Маліновський.

   Змагання серії «New Stars» восени йдуть нон-стоп. З 1 жовтня у Вінниці проходитиме аналогічний, але більш масштабний, турнір серед юнаків 2011 р.н. Серед учасників будуть колективи Запоріжжя, Борисполя, Вінниці і районів нашої області. Матчі відбуватимуться з 11-ї до 15-ї години. Урочисте закриття і нагородження – 4 жовтня, о 12.30.

SHARE