Чемпіонат України з хокею на траві у приміщенні серед юнаків 2005-2007 р.н. відбувся у місті Калинівці (Вінницька область) протягом 7-9 лютого. У турнірі взяли участь дванадцять команд із п’яти областей України: Вінницька Обласна Спеціалізована ДЮСШ Олімпійського Резерву “Олімпія”, Вінницька МДЮСШ №1, Збірна команди Вінницької області та ДЮСШ “Авангард” (м. Калинівка) – усі 4 команди із Вінницької області; ОДЮСШ Житомирської обласної ради, ХК “Політехнік-1”, ХК “Політехнік-2” (дві команди із міста Коростеня) та ХК “Старт” (Бердичівський район) – представники Житомирської області; СДЮШОР “Динамо” (м. Суми), КДЮСШ “Барса” (м. Шостка) – команди із Сумської області; КДЮСШ №1 – м. Черкаси, Черкаська область; Збірна Чернівецької області. На чемпіонат відбиралися найкращі команди зі своїх областей.

   У підсумку, за результатами змагань чемпіоном стала Збірна команди Вінницької області, друге місце посіла ДЮСШ “Авангард” (м. Калинівка), третє місце посіла КДЮСШ “Барса” (м. Шостка, Сумська область). Ще два представники Вінницької області вибороли сьоме місце (Вінницька МДЮСШ №1) та дев’яте (ОСДЮСШОР “Олімпія”).

   “Наші команди вдало виступають на Всеукраїнському рівні завдяки тому, що у нас чи не найкраща база серед усіх областей для занять хокеєм на траві на вулиці. Але, на жаль, у нас не вистачає необхідних ресурсів для занять індорхокеєм (хокей на траві у приміщенні)”, – так висловився про ці змагання заступник директора ОСДЮСШОР “Олімпія” Сергій Севастьянов.

Андрій МАКРУШИН

SHARE