Триває друге коло групового етапу чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд першої ліги. У цьому змаганні грає колектив міста над Бугом «Вінницькі зубри», який посідає другу сходинку і веде боротьбу за вихід до плей-офф. Туди потрапляють по чотири кращі колективи із кожної групи (всього груп – 4).

     Локдаун не завадив «Вінницьким зубрам» в спорткомплексі медичного університитету 16-17 січня прийняти лідера перегонів «Золотий вік» (Кропивницький). Матчі, зрозуміло, проходили без глядачів, але велася онлайн-трансляція.

     На жаль, в обох поєдинках кращими були гості. Спочатку вони виграли – 85:74, хоча вінничани й вели в рахунку перед останньою чвертю. А наступного дня «Золотий вік» переміг з ще більш переконливим рахунком – 91:74.

     – Для перемоги над лідером нам забракло витримки, витривалості. В першій половині гри ми відмінно боролися в захисті, а далі здали фізично. Після цього появилися проблеми в обороні, – каже один із лідерів «Вінницьких зубрів» Юрій Шкондя. – Ресурси підсилити гру і результати у нас є. Треба попрацювати на тренуваннях, покращити ігрові взаємозв’язки баскетболістів.

     За його словами, «Вінницькі зубри» і «Золотий вік» – дві кращі команди групи. Колектив із Кропивницького нерідко грає у фіналах першої ліги, а цього року прагне здобути золото. Вінничани налаштовані поборотися за цю ж вершину! На думку Юрія, потенціал поборотися за найвищі місця у «Зубрів» є.

     Далі триватиме друге коло, а у березні відбудуться матчі плей-офф за медалі.

 

                                                                                                   Михайло Шафір

SHARE