Обласна спартакіада допризовної молоді відбулася у місті Вінниці 9 вересня. Учасниками стали 44 хлопці, які представляли команди з десяти міст та районів Вінницької області. Дисциплінами змагань стали наступні: біг на сто метрів, біг на півтори тисячі метрів, стрільба з гвинтівки, підтягування на перекладині та метання гранати. Таким чином, організатори намагалися «перевірити» допризовників у вміннях виконувати найголовніші вправи, нормативи із яких виконують в армії.

     Учасники змагалися в індивідуальному заліку, зокрема, організатори із дисциплін змагань скомбінували та утворили багатоборство, яке в армії застосовують у здачі нормативів на полосі перешкод. Окрім цього, підбивалися загальні результати, у ході яких визначалася команда-переможниця змагань.

     За підсумками виступів учасників, в індивідуальному заліку серед багатоборців переможцем став Борис Олександр із Калинівської об’єднаної територіальної громади, друге місце у цій дисципліні посів Максим Мандзюк із Шаргородського району, бронзу виборов Назар Сисюк із Хмільницької об’єднаної територіальної громади.

     У загальнокомандному заліку бронзовими призерами стали представники Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади, срібло вибороли допризовники із Шаргородського району. Перемогу у змаганнях святкували спортсмени із Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

     За результатами виступів було сформовано збірну команду області, яка планує взяти участь у Всеукраїнській спартакіаді, що відбудеться протягом 21 вересня – 25 вересня у місті Харкові

Андрій МАКРУШИН

SHARE