В Одесі 11 травня фінішував чемпіонат України з боротьби дзюдо серед юнаків і дівчат до 16 років (2001 – 2002 р.н.). За медалі змагалися борці з 23 областей.

Вінниччину представляли вісім спортсменів – п’ятеро юнаків і троє дівчат. Поїздка провідних вінницьких дзюдоїстів відбулася за підтримки спортуправління ОДА (начальник – Сергій Чернявський) і обласної федерації самбо і дзюдо (президент – Борис Максимчук).

Двоє вінничан стали бронзовими призерами. Це спартаківці Владислав Кирилюк (тренер – Станіслав Герасимчук) і Валерія Колесник (тренер – Ігор Горбачов).

– 14-річний Владислав Кирилюк займається дзюдо вже шість років. Він раніше був переможцем призером міжнародних змагань в Італії, Словенії і Угорщині, – розповів старший тренер збірної Вінниччини з дзюдо до 16 років, тренер обласної ДЮСШ «Спартак» Станіслав Герасимчук. – А взагалі дві медалі вінничан – це непоганий результат. Хоча, зважаючи на рівень боротьби Владислава Кирилюка, він міг би бути й у фіналі.

Також непогані результати на чемпіонаті показали вінничани В’ячеслав Ржепко – сьоме місце, Валентина Страйста-Бурлаку (обидва – ДЮСШ «Колос») – дев’ята і Анна Гаврищук (ДЮСШ «Спартак») – п’яте  місце.

FB_IMG_1463026854675 (1)

SHARE