З 2 по 5 квітня на СК «Нива» відбулися Всеукраїнські змагання з футболу серед юнаків до 10 років. «Весняний Кубок Ниви» розігрувався за підтримки благодійного фонду Володимира Продивуса. Турнір зібрав 20 команд, розбитих на 4 групи. Вони представляли Вінницю, Київ, Одесу, Дніпро, Маріуполь, Ніжин, Дрогобич та Ізмаїл. Грали одночасно два матчі поперек великого поля.

Приємно, що до фіналу дійшли вінницькі колективи – ОДЮСШ Блохіна-Бєланова і «Прем’єр-Нива». Основна частина цього поєдинку завершилася внічию – 1:1, причому ще один забитий нивівцями гол на останніх хвилинах суддя скасував (через офсайд). В серії пенальті влучнішою виявилася команда «Прем’єр-Нива» – 3:2.

В матчі за третє місце глядачі також побачили дербі, лише столичне. «Чемпіон» здолав «Переможець» з рахунком 2:0.

– Вінницьке дербі в фіналі свідчить про гарний розвиток у нашому місті дитячого футболу. Перемога «Прем’єр-Ниви» не є випадковою, адже торік на цьому турнірі вона також була першою, – сказав організатор змагань Андрій Панчук.

ДЮСШ «Прем’єр-Нива» U-10 тренують Павло Касанов-молодший і В’ячеслав Черниш. Наставники нагадали результати своєї команди на шляху до фіналу. На груповому етапі нивівці здобули дві перемоги і дві нічиї. В ¼ фіналу вони переграли «Іллічівець» (Маріуполь) – 2:0, а в півфіналі – «Чемпіон» (Київ) – 1:0.

– Непросто було випередити колективи Одеси, Маріуполя, Києва. Але хлопці показали все, на що здатні, і тому досягли успіху, – сказав Павло Касанов-молодший.

Урочисте нагородження проводили заступник ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Олег Шикір та організатори турніру Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук. Були нагороджені кращі виконавці в кожній з команд, а також найсильніші футболісти турніру. Кращими воротарями Кубку стали Антон Фотюк («Прем’єр-Нива» 2008 р.н.) і Альберт Мацюк «Прем’єр-Нива»), захисником – Максим Орловський («Переможець»), півзахисником – Іван Тихніч («Атлет», Київ), гравцями турніру – Антон Кабуан («Прем’єр-Нива») і Ярослав Яськов (ОДЮСШ Блохіна-Бєланова).a 082 a 079 a 078 a 076 a 074 a 071 a 071 (1) a 050 a 050 (1) a 035 a 033 a 031 a 015 a 012

SHARE