Вдалим виявився черговий тур чемпіонату України з гандболу серед чоловіків (перша ліга) для вінницької команди ГК «Вінниця» (ВДПУ-МДЮСШ № 3). Він пройшов минулого тижня у СК «Нокаут». Наші гандболісти в обох матчах здобули перемоги.

Спочатку підопічним Наталії Свірщук протистояв принциповий суперник «ЦСКА-ШВСМ» (Київ), фарм-клуб команди Суперліги. Більшу частину напруженої гри в рахунку вели гості. Після першого тайму вони вигравали на 4 м’ячі. Але на фініші вінничанам вдалося наздогнати киян та випередити на один м’яч – 33:32.

Це дало можливість ГК «Вінниця» (ВДПУ-МДЮСШ № 3) перед останнім туром зрівнятися за очками зі столичними «армійцями», із якими вони поділяють 2-3 сходинки турнірної таблиці. А попереду, як і раніше, хмельничани.

В заключній грі туру ГК «Вінниця» (ВДПУ-ДЮСШ № 3) приймав ДЮСШ ім. Лагутіна (Запоріжжя). Після першого тайму господарі майданчику досягли непоганого відриву в рахунку – 19:9. Після перерви гра стала ще більш відкритою, із безліччю цікавих атак і забитих м’ячів. Більш влучними були вінничани. До того ж не раз команду рятував їх надійний воротар Олександр Павлюк, який водночас є президентом Вінницької обласної федерації гандболу.

Отже, підсумковий рахунок 45:30 на користь ГК «Вінниця».

– Матчі із «ЦСКА-ШВСМ» і ДЮСШ ім. Лагутіна – різні за перебігом подій на майданчику. Хоча, зрозуміло, потрібно налаштовуватися на кожну гру. В попередньому турі ми поступилися киянам, а зараз взяли у них реванш. В першому тайму нам не вдавалося багато забивати «армійцям». В другому таймі ситуація змінилася, а ще нам добре допоміг воротар, – прокоментувала головний тренер ГК «Вінниця» (ВДПУ-МДЮСШ № 3) Наталія Свірщук.

– Ми задоволені перемогами, особливо виграшем на морально-вольових якостях у киян. Він надав нам натхнення перед матчем із ДЮСШ ім. Лагутіна, – сказав Олександр Павлюк.

За словами президента Вінницької обласної федерації гандболу, для підвищення у класі ГК «Вінниця» (ВДПУ-ДЮСШ № 3) потрібно підсилення. Бо у вищому дивізіоні виступають сильніші колективи. А наш клуб традиційно обходиться без легіонерів. Наразі в складі ГК «Вінниця» лише представники Вінниці та Томашполя.
Останній тур чемпіонату України (перша ліга) відбудеться 18-21 березня. Скоріше за все, у Хмельницькому. У вінничан попереду подільське дербі, а також матчі із командами Ужгорода і Одеси.

Нагадаємо, в минулому сезоні ГК «Вінниця» (ВДПУ-МДЮСШ № 3) здобув бронзові нагороди. Підсумки попереднього чемпіонату було визначено без проведення останнього туру – його скасували через пандемію. Тоді чемпіоном визначили «ЦСКА-ШВСМ», а срібним призером – харківський клуб.