З 30 жовтня по 1 листопада в спортзалі СК «Вінниця»  пройшов відкритий чемпіонат Вінницької області з гандболу серед юнаків і дівчат 2000 р.н. і молодших. Змагання проводилися в 14-й раз поспіль. Вони були присвячені пам’яті тренера Валентина Поміркованого, засновника гандболу на Вінниччині. Він виховав десятки відомих спортсменів, серед яких були майстри спорту, члени збірних України, призери чемпіонату Європи і навіть Олімпійських ігор.

Змагання організувала МДЮСШ № 3 Вінниці за підтримки обласної федерації гандболу, спорткомітету Вінницької міської ради, спортуправлінння ОДА і спонсорів.

На старт вийшли 9 команд –  з Шостки (Сумська область), Вінниці, Хмельника і смт. Томашполя (Вінницька область.). Зокрема, за медалі в окремих турнірах змагалися 3 збірні юнаків і 6 – дівчат.

Збірні міста над Бугом впевнено здобули першість. На п’єдестал пошани серед юнаків піднялися команди «Вінниця-1», Томашполя і «Вінниця-2». Серед дівчат кращими стали команди  «Вінниця-1», «Вінниця-2» і Томашполя. Призери були нагороджені Кубками і грамотами. Найкращих гандболістів турніру нагородили цінними призами.

– Юні вінницькі гандболісти минулими роками були призерами чемпіонатів України. А в цьому році на всеукраїнські змагання ми не виїжджаємо через брак фінансування, – розповіла директор МДЮСШ № 3 Людмила Маршук.

!!!!! 1 г1 г2 г3 г4 г5 г6 г7 г8 фут 018

 

SHARE