У Вінниці пройшов третій тур чемпіонату України з флаг-футболу серед жіночих команд. Цього року у змаганнях беруть участь чотири команди. Зокрема, київські «Кепіталс», львівські «Левиці», «Вовчиці» із Вінниці та «Титаніди» з Кам’янця-Подільського, які скористалися своїм правом і взяли «бай-вік» (можливість пропустити участь в одному турі).

     Наші дівчата зіграли два матчі і стали абсолютними лідерками третього туру чемпіонату. Спочатку суперницями досвідчених «Вовчиць» стали столичні «Кепіталс». Матч завершився з рахунком 31:18 на користь вінничанок. Другу гру дівчата зіграли з командою «Левиці» зі Львова, і в напруженій боротьбі виявились сильнішими – 26:0.

     – Загалом турнір був дуже гарячим – у всіх сенсах. За 7 років, які я граю у флаг-футбол, не пам’ятаю, щоб так було спекотно на полі. Просто в якийсь момент темніло в очах. Але це не завадило нам насолодитися іграми. В цьому турі ми випробовували молоду кров нашої команди – грали практично всі новенькі дівчата.Тому результатами матчів я дуже задоволена», – поділилася граюча тренерка «Вінницьких Вовчиць» Катерина Тетерук.

     Нагадаємо, що «Вовчиці» є 5-разовими чемпіонками України, а також володарками золотого кубку міжнародного чемпіонату tWigersBowl, який нещодавно пройшов у Словенії.

 

                                                                                                   Михайло Шафір

SHARE