Клуб з американського футболу «Вінницькі Вовки» в гостях боровся проти «Київських Слов’ян». Це був поєдинок Української ліги американського футболу. Попередній недавній матч у Вінниці між цими суперниками завершився із рахунком 43:0. Зараз також вінничани також не мали особливих проблем.

     Вже у першій чверті «Вовки» швидко занесли тачдаун і завершили її із рахунком 0:13. Далі кияни намагалися розмочити рахунок, але захист «Вовків» стояв стіною. В підсумку переконлива четверта поспіль перемога нашої команди – 36:0. Таким чином вінницькі футболісти продовжують лідирувати у групі і боротися за вихід до плей-офф.

     Головний тренер «Вінницьких Вовків» Дейл Хеффрон (США) виявився задоволеним результатом. Але водночас зауважив, що у цій грі наша команда розкрила свій потенціал не повною мірою.

     Тепер чоловіча та жіноча команди «Вінницьких Вовків» з флаг-футболу вирушать до Словенії. Хлопці в Любляні гратимуть в турнірі Errea Bowl, а дівчата Vinwolves Girls стануть учасниками tWigers Bowl в м. Домжале.

 

                                                                                                Михайло Шафір

SHARE