Третього серпня, в суботу, в парку «Бригантина» (вул. Чорновола, 11) відбудеться масова екологічна акція, яка в Європі отримала назву – плогінг. Початок – об 11:00.

   В чому сенс заходу? Учасники, окрім звичайної пробіжки, беруть із собою пакети для сміття, рукавички і під час бігу прибирають засмічені території. Такий екорух є новим для нашого міста, однак вже давно набув поширення різних країнах світу. Основна концепція плогінгу полягає у прагненні підтримувати чистоту довкілля та бути в гарній фізичній формі. Як виявилось – це можна робити одночасно, і у вінничан буде можливість перевірити це на собі.

   Організатором заходу виступає спортивний клуб «Вінницькі Вовки». Там пояснюють, що такий захід спрямований на всіх еко-активістів, фізично активних людей та просто небайдужих громадян, які хочуть зробити гарну і корисну справу. Адже кілька годин,
проведених у вихідний день на свіжому повітрі, допоможуть кожному досягти одразу кількох цілей: спалити калорії, отримати гарний настрій та зробити потрібну справу для свого міста.

   «Вовки» планують об’єднати свої сили з іншими громадськими організаціями та активістами Вінниці і зробити такий захід якомога масштабнішим і на постійній основі.

   Крім того, на всіх учасників забігу після фінішу чекатиме пікнік та кінотеатр під відкритим небом.

   Все, що потрібно зробити – прийти у зручному спортивному одязі і бути налаштованим на чудову спільну справу. Зробимо наше місто ще прекраснішим!

Довідка

   Про усі деталі можна дізнатися на офіційній сторінці заходу у «Фейсбуці» – https://www.facebook.com/events/638817586626595/

SHARE