25 липня збірна України з легкої атлетики серед ветеранів вилітає на чемпіонат Європи. Він відбудеться у Копенгагені (Данія). Змагання триватимуть до 7 серпня включно. До синьо-жовтої команди увійшли й троє вінничан. Серед них – 80-річний Анатолій

Орєхов (на фото), який поділився подробицями події.

– У Данії Вінницю представлятиму я, Наталя Сорокіна (ми обидва були чемпіонами Європи серед ветеранів) і дебютантка міжнародних змагань такого рангу Олена Пилипенко, – каже Анатолій Орєхов.

– Пане Анатолію, хто допомагає з відрядженням?

– Летимо власним коштом. Тому, зокрема, у Данію не потраплять всі вінницькі чемпіони України серед ветеранів 2017 року.

– Нагадайте, хто це.

– Чемпіонами на всеукраїнських іграх серед ветеранів з легкої атлетики у відповідних вікових категоріях тиждень тому стали Анатолій Орєхов (на 100 і 200 метрів), Петро Гарнік (спортивна ходьба на 5 км), Олена Пилипенко (біг на 400 і 800 метрів), Олександр Горобчук (400 метрів з бар’єрами) і Наталя Сорокіна (стрибки у довжину). Загалом в особистому заліку вінничани виграли п’ять золотих нагород, три срібних і дві бронзових медалі.

– В командному заліку наша збірна, безумовно, також не «пасла задніх».

– Вінницька команда, яка складалася з 14 спортсменів, посіла перше місце у другій групі областей! За це отримала красивий Кубок і диплом.

 

SHARE