20-21 листопада у вінницькому клубі «Ратибор-В» відбувся IX Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «Вінниця-2015» Змагання пройшло за підтримки відділення НОК України Вінницької області і спорткомітету Вінницької міської ради.

На урочисте відкриття завітали голова відділення НОКУ Павло Хникін, заступник голови міськспорткомітету Роман Семчук, віце-президент обласної федерації греко-римської боротьби Віктор Смірнов, майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби Федір Новік тощо.

– Змагання присвячене пам’яті видатних борців Вінниччини. Воно відбувається до 25-річчя НОК України. Греко-римська боротьба – олімпійський вид спорту, який добре розвинений в нашій області. І тому ми намагаємося його усіляко підтримувати, – розповів Павло Хникін.

На килим виходили 125 борців. Вони представляли три команди з Молдови і сім – українських. Зокрема, суперниками вінничан були борці з Житомирської, Сумської, Одеської, Київської, Вінницької областей, Києва і Вінниці. Медалі розігрувалися в п’яти вагових категоріях серед кадетів, а ще в п’яти – серед молодших юнаків. Призери отримали Кубки, грамоти, сувеніри і грошові призи.

– В неофіційному командному заліку перемогла збірна Вінниці. В особистому заліку чемпіонами стали господарі килиму: серед кадетів це Максим Задриборода (50 кг), Артем Заморський (54 кг), Ілля Бугаєв (69 кг), Максим Сапун (76 кг), серед молодших юнаків – Ілля Борисов (76 кг). Також високі результати показали спортсмени Молдови, Києва, Сумської і Одеської областей, – розповів головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Олександр Заєць.

гр1 гр4 гр5 гр6 гр7 гр8 гр9 гр10