nocvn5571

З 25 по 31 травня в Ужгороді проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків 13 – 14 років. Стартували понад 250 боксерів з близько 20 регіонів України.

В активі вінничан – чотири нагороди різного гатунку. Максим Власюк став чемпіоном (у ваговій категорії до 45 кг), його досягнення повторив Єгор Пшеничний (40 кг). Олексій Сайда (76 кг) здобув срібну нагороду, а Володимир Кушнір (68 кг) виявився бронзовим призером. Ї

– Минулого року на цьому змаганні вінничани здобули лише одну нагороду. А зараз істотно покращили свої результати, – прокоментував тренер з боксу Вінницького обласного управління з фізичного виховання та спорту Олександр Вацек.

14-річний Олексій Сайда на чемпіонаті України провів три бої. В першому здолав херсонця з рахунком 2:1, в другому переміг кіровоградця одноголосним рішенням суддів. В фіналі Олексій зійшовся з Русланом Шаповалом (Запоріжжя), який вже два роки поспіль виграє чемпіонати України.

– Щоб зараз його здолати, забракло досвіду. Але ця срібна нагорода – найбільше досягнення в моїй кар’єрі. Зупинятися не збираюся, мрію про олімпійське “золото”. Для цього щоденно тренуюся і виконую всі поради одразу чотирьох наставників – заслуженого тренера України Віктора Січкарука, Сергія Глущенка, Олександра Вацека і Артема Базюка, – сказав Олексій Сайда.

13-річний вихованець клубу боксу Вінницького обласного управління з фізичного виховання та спорту Олег Христюк (вагова категорія 43 кг) в Ужгороді посів 5-е місце. Але хлопець не засмучується цим результатом, а прагне в наступному році в чемпіонаті України стати першим.

– В своєму клубі, в місті і області, я перемагаю всіх представників своєї вагової категорії. Нещодавно виграв і зональну першість України. Наступного року спробую перемогти в фіналі чемпіонаті країни, – сказав Олег Христюк.

nocvn5573 nocvn5572 nocvn5575 nocvn5574