В обласній федерації боксу розповіли про те, як почався 2021 рік для провідних боксерів Вінниччини, а також розкрили найближчі плани спортсменів на січень-лютий.

     Інформацію надав старший тренер збірної Вінницької області з боксу Роман Вакалюк:

-Після новорічних свят спортсмени, звичайно, скучили за роботою. Деякі корективи у тренувальний графік вніс локдаун – наголошую на тому, що і тренери, і боксери намагаються дотримуватись всіх норм, які прописані в законодавстві.

     Щодо хлопців, які входять до складу збірних команд України або є у резерві цих команд, то вони мають змогу тренуватися в залі. Молоді боксери (вік до 18 років) з 2-го по 15 лютого у Харкові пройдуть перший етап підготовки у складі молодіжної збірної України до чемпіонату світу серед однолітків, що запланований на 10—24 квітня умісті Кельце, Польща. Основні претенденти на поїздку на світовий форум з Вінницької області – це один з лідерів вінницької команди Максим Власюк, призер молодіжного чемпіонату Європи-2020 у Чорногорії Геннадій Масленніков, призери останнього чемпіонату України серед молоді Ілля Суслов та Володимир Салецький, а також Федір Фріз.

     Паралельно з цим з 10 січня у Кончі-Заспі проходять навчально-тренувальні збори Національної чоловічої збірної України, в яких беруть участь вінничани Олексій Токарчук, Андрій Ісаков та Владислав Михайлов. У другій половині лютого хлопці, скоріше за все, візьмуть участь у Відкритому всеукраїнському турнірі, присвяченому пам’яті О. Асауленка, що пройде в Кривому Розі.

     А на початку наступного місяця, з 8-го по 14 лютого у Чернівцях відбудеться чемпіонат України серед боксерів до 22 років, де також планується участь кількох вінничан – Ігоря Ковтуна, Максима Жигарова, того ж таки Андрія Ісакова.

                                                                                           Михайло Шафір

SHARE