Вихідними у спорткомплексі Вінницького медуніверситету пройшов 14-й тур жіночої баскетбольної Суперліги. «Вінницькі Блискавки», які посідали передостанню сходинку із восьми команд еліти, приймали  «Київ-Баскет», що йшов другим у турнірній таблиці.

     У першій грі домінували киянки – 43:74. Вони утримували лідерство протягом всього поєдинку.  Наступного дня, 13 грудня, господарки майданчику дали справжній бій у першій половині матчу –17:24, 12:15 по четвертях. Але після великої перерви перевага «Київ-Баскету» стала ще більш відчутною – 10:21, 6:21. Загалом 45:81 на користь столичного клубу.

Дещо статистики

     Якщо під щитами суперниці видали доволі рівний поєдинок (42 підбирання проти 48), то у командній грі киянки були сильнішими. Представниці столиці зробили 27 передач, тоді як у суперниць всього 7. Також подібні цифри й щодо втрат: у «Київ-Баскета» – 7, у «Блискавок» – 22. Це дозволило гостям більше кидати, чим вони і скористалися – 31 реалізований постріл проти 13.

     У складі вінничанок колектив вела вперед 23-річна Катерина Тихонова. У неї в другому матчі 23 набрані очки та 14 підбирань.

     – «Київ-Баскет» – висококласна команда, із хорошими та досвідченими гравцями. Вона грала у повному складі (12 баскетболісток). Ми же виступали у неповному складі. Хтось із дівчат захворів, хтось – травмований. Молодь поїхала на тур ДЮБЛ України. Це все далося взнаки, – сказала  Катерина Тихонова.

     «Вінницькі Блискавки» прагнуть піднятися із сьомої сходинки на шосту, аби вийти до плей-офф.

     – Ми прагнемо зробити все можливе, аби вийти до серії плей-офф, –додала  Катерина Тихонова.

     – Хоча у нас було й мало замін, але проти киянок виглядали гідно. Діяли на «четвірку», – вважає гравець «Вінницьких Блискавок» Вікторія Огій. – Проти «Київ-Баскету» ми прагнули зіграти гідно та напрацювати те, що будемо використовувати у наступних поєдинках.

     Головний тренер вінничанок Олександр Підлужняк сказав, що наша команда має ще зіграти два матчі на виїзді із тим же «Київ-Баскетом», які пройдуть вже в рамках другого кола турніру.

     – Ми наразі награємо перспективну молодь. Ставимо на меті поборотися за 5-6 місця, що дає право вийти до плей-офф. Після новорічних свят змагання Суперліги поновляться, а завершаться в березні, – розповів Олександр Підлужняк.

Відеофрагменти матчу

https://www.youtube.com/watch?v=oiaGqZ8N7FA&feature=youtu.be

SHARE