На чемпіонаті України зі спортивної акробатики, який пройшов у Вінниці, акробати міста над Бугом здобули нагороди в семи видах програми, причому в чотирьох – золоті. Тепер найкращі з них стартують на перших в історії Європейських іграх. Вони триватимуть з 12 по 28 червня в Баку (Азербайджан). Там понад шість тисяч спортсменів з усіх 50 країн Старого Світу розіграють 253 комплекти престижних нагород у 20 видах спорту (16 олімпійських та 4 неолімпійських).

В Баку нашу область представлятимуть п’ять акробатів. Це жіноча група (Анна Патченко – Діана Панчук – Надія Котляр) і змішана пара (Олександр Шпинь – Єлизавета Василига), яка дає паралельний залік Донецьку і Вінниці.

– На Європейських іграх акробати змагатимуться лише в двох видах програми – змішаних парах і тройках. Вінничани виступатимуть в обох. Сподіваємося на медалі, – прокоментував директор Вінницької ДЮСШ зі складно-координаційних видів спорту старший тренер збірної України зі спортивної акробатики Леонід Голяк.

На Європейські ігри українські акробати вилітають 13 червня.

 

Довідка

Нині до складу збірної України зі спортивної акробатики (основа, резерв і кандидати) входять 73 спортсмени, 25 – з яких вінничани.

nocvn5568 nocvn5569

На фото: Вінницькі надії в Баку. Майстри спорту України Анна Патченко – Діана Панчук – Надія Котляр