У Вінниці вперше за багато років був проведений Всеукраїнський турнір найсильніших кадетів (2001 р.н. і молодше) з настільного тенісу. Змагалися з 28 по 30 січня в спортивному комплексі «Здоров’я», що на Старому місті.

Проведення турніру такого високого рівня стало можливим завдяки спільним зусиллям обласного управління з фізичної культури та спорту (начальник –  Сергій Чернявський, заступник – Олександр Олійник) та небайдужих любителів настільного тенісу всієї Вінниччини. Особливі слова подяки заслуговує підтримка  з боку президента федерації настільного тенісу нашої області – Олега Гордійчука.

На турнір до Вінниці з’їхались найкращі тенісисти-кадети з усієї України. Спочатку проводився відбір, в якому розігрувались 3 вакантних місця основного турніру. В ньому серед 14 юнаків  приймали участь наші земляки – Олександр Бондарчук з Козятина, Ілля Васєнков та Леонід Цимбалюк з Хмільника. На жаль, вони не змогли пробитися до основної сітки , програвши по 2 зустрічі.

В основному турнірі приймали участь 16 юнаків та 16 дівчат. Кожен учасник за 3 дні змагань зіграв по 15 зустрічей.

Серед дівчат перше місце виборола Вероніка Перенбійніс з Києва, друге – Анастасія Димитренко, трете місце – у Олександри Цюпко (обидві – з Києва). Вінничанка Дар’я Соломко зайняла 9-е місце.

Серед юнаків перше місце виборов Антон Лімонов з Вінниці, друге – Володимир Лушніков з Києва, трете – Лев Кац із Запоріжжя.

Вінничанин Володимир Саволюк в цій категорії зайняв 16-е місце.

– Сподіваємось це перший і не останній турнір з настільного тенісс такого рівня, який приймала Вінниця, – зазначив організатор змагань Сергій Лімонов.

thumb_43873_news_m

 

 

SHARE