Дмитро Мельник – у центрі
Дмитро Мельник – у центрі

 

Чемпіонат Європи з кульової стрільби проходив з 2 по 9 березня 2015 року в м. Арнхем (Нідерланди). Збірна України посіла п’яте місце серед збірних з 42-х країн. Загалом в чемпіонаті взяли участь понад 500 стрільців.

Вінницьку область у складі національної збірної команди України представляли семеро спортсменів. Це майстри спорту міжнародного класу Світлана Огер і Олеся Щерба, майстри спорту України Інна Кащук, Андрій Шклярук, Павло Крепостняк, Дмитро Мельник і кандидат у майстри Богдан Кириленко.

Особливо відзначився Дмитро Мельник – наш наймолодший спортсмен (2002 р.н.). Він посів перше місце в командній вправі в стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-12) і 7-е місце в особистому заліку серед юніорів. А у вправі ГП-11-а Дмитро виграв «срібло» в командній вправі та став десятим в особистому заліку серед юніорів. Підготували Дмитра Мельника тренери Костянтин Лядишев і Микола Дроздов.

Успішно виступили й інші наші земляки. Богдан Кириленко (тренер Мустафаєв Д.Ю.), Андрій Шклярук (тренер Мустафаєв Д.Ю.) і Павло Крепостняк (тренери Мустафаєв Д.Ю., Лавров С.К.) посіли 4-е місце в командній вправі в стрільбі з пістолета (вправа ПП-3) серед юніорів. В особистому заліку Богдан Кириленко зайняв 7-е місце, а Павло Крепостняк – 10-е місце.

Світлана Огер (тренер Щерба В.Л.) і Інна Кащук (тренер Щерба В.Л.) посіли 7-е місце в командній вправі в стрільбі з гвинтівки (вправа ГП-4) серед юніорок. А Олеся Щерба (тренер Щерба В.Л.) зайняла 8-е місце в командній вправі серед жінок.