У Свідниці (Польща) фінішував чемпіонат світу з кікбоксингу Вінниччину на цих змаганнях представляли спортсмени із Могилева-Подільського і обласного центру. Форум проводила Всесвітня асоціація карате і кікбоксингу WKA.

   За словами наших спортсменів, поєдинки були важкими та запеклими. Адже в чемпіонаті взяли участь найсильніші представники від кожної країни у своїх вагових категоріях. Загалом на ринг виходили близько двох тисяч кікбоксерів із 70 держав.

   – В кожному поєдинку нас зустрічали національні чемпіони, переможці і призери світових чемпіонатів минулих сезонів. Всі вони приїхали перемагати, через що легких поєдинків не могло бути. Кожен боєць прагнув вибороти золото. Тому, чим далі до фіналів ми просувались, тим запеклішим був спротив опонентів, – каже вінницький кікбоксер Володимир Гайдук. Було важко, адже нас приймала чужа країна. Підтримку близьких і друзів відчували лише через Інтернет, але й цьому були раді.

   Україна посіла перше місце за кількістю здобутих медалей. Наші спортсмени завоювали 253 нагороди: 104 золотих, 101 срібну і 48 бронзових. На другому командному місці зі значним відставанням – команда Шотландії (22 медалі), на третьому – Іран (20 нагород).

   Вінничанин Володимир Гайдук не лише став чемпіоном світу. Він також отримав відзнаку за найшвидший нокаут турніру. Суддя зупинив поєдинок за участі вінничанина на 1 хв. 35 сек., хоча рахувати почав ще на 1 хв. 22 сек. Володимир Гайдук виступав у найпрестижнішій віковій категорії 18-39 років (розділ лоу-кік, вага до 60 кг). Чемпіоном світу вдесяте став 47-річний тренер вінницького клубу «Слава» В’ячеслав Отеранський. Золоті нагороди вибороли Леонід Драгомін (14-15 років, розділ «лоу-кік лайт» понад 65 кг, Могилів-Подільский), Артем Никитюк (16-17 років, розділ «лоу-кік», до 54 кг, Вінниця).А вінничанин Олег Котов (16-17 років, до 67 кг) в розділах «К-1» і «лоу-кік» посів другі місця. Загалом бійці нашого краю здобули близько 40 нагород у різних видах програми: лайт-контакті, лоу-кік лайті, фул-контакті, муай-тай боксі тощо.

SHARE