В останній день зими у вінницькому спорткомплексі «Колос» відбувся четвертий, фінальний етап чемпіонату області з фут залу серед аматорських команд. Змагання провела обласна федерація футболу. На першому етапі стартували 24 команди, а до фінішу дісталися шість з них.

На жаль, цього разу відмовився брати участь в чемпіонаті погребищенський «Шляховик» – минулорічний футзальний чемпіон Вінниччини, який також здобув золоті медалі і Кубок області у великому футболі. Нагадаємо, торік він у футзальному фіналі здолав вінницький «Енергетик». За відсутності серйозного конкурента «енергетики» впевнено дійшли до фіналу, де розгромили «Біофарм» (Літин) з рахунком 7:0. Перед цим вони на груповому етапі здолали ФК «Вапнярку» – 3:2 і «15 громаду» (Шаргород) – 7:1.

Третьою стала «15 громада», яка в матчі за бронзу переграла «Авангард-Енергію» (Ладижин) – 9:3. П’яте місце посів ФК «Вапнярка», шосте – «Агро-Астра» (Немирів). Призери отримали Кубок, медалі і грамоти від обласної федерації футболу.

19-річний Владислав Васалатій зробив хет-трик у фіналі. Він водночас є гравцем ФК «Вінниця», що бере участь в чемпіонаті України з футболу серед аматорів.

– Цей футзальний сезон я провів непогано, набрав форму. Раніше також робив дублі і хет-трики, але нечасто. Тепер це простіше, адже рік тому я змінив амплуа – захисника на нападника, – каже Владислав Васалатій. – Найскладнішим для нашої команди виявився напружений матч з ФК «Вапнярка». А ось у фіналі особливих проблем не було.

– Змагання показали, що команди Немирова і Літина тепер можна прирівнювати до еліти обласного футзалу. Гарну гру на турнірі показали й ладижинці. Але клуб «Енергетик» показав найвищий рівень гри і заслужено переміг, – прокоментував заступник голови обласної федерації футболу Ігор Павленко.

До речі, «Енергетик», якого підтримує ПАТ «Вінницяобленерго», нині впевнено лідирує в чемпіонаті міста з футзалу і вийшов до фіналу Кубку Вінниці. Ця команда брала участь і в футзальних змаганнях всеукраїнського рівня.

обласний футзальний чемпіонат nocvn50293 nocvn50294 nocvn50295 nocvn50296 nocvn50297 nocvn50298 nocvn50299 nocvn50300 nocvn50301 nocvn50302 nocvn50303 nocvn50304 nocvn50305 nocvn50306 nocvn50307 nocvn50308 nocvn50309 nocvn50310 nocvn50311 nocvn50312 nocvn50313 nocvn50314 nocvn50315 nocvn50316 nocvn50317 nocvn50318 nocvn50319 nocvn50320 nocvn50321 nocvn50322