На Олімпіаду-2016 вінницькі дзюдоїсти, на жаль, не потрапили.  Але серед них, безумовно, є спортсмени високого класу. Це в першу чергу вихованець тренера МДЮСШ № 5 Івана Нагорняка – 23-річний бронзовий призер чемпіонату світу з дзюдо (в командному заліку) Владислав Діденко.

– Наразі Владислав Діденко перебуває на навчально-тренувальних зборах в Івано-Франківській області. Він є членом штатної збірної України серед чоловіків. Цього року Влад був третім на Кубку України, наразі готується до чемпіонату країни. Торік Влад виграв національний чемпіонат серед молоді до 23-х років, а тепер він виступає на дорослому рівні, – розповів Іван Нагорняк.

Серед інших відомих вихованців Івана Нагорняка –  чемпіон світу серед ветеранів Олександр Полозюков, призер Кубка світу Олег Дворченко, призер чемпіонату СРСР Сергій Дворченко, багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи Олександр Жарун, призер чемпіонатів Європи та світу Владислав Закирничний та багато інших. Іван Нагорняк – майстер спорту з боротьби, старший тренер збірної Вінниччини з самбо і дзюдо. Він нагадує, що працює тренером з 1978 року. Каже, що і в часи СРСР, і зараз працювати було майже однаково. Наразі кращі вінницькі дзюдоїсти отримують підтримку від спорткомітету Вінницької міської ради, спортуправління ОДА – мають можливості виїздити на важливі змагання і тренувальні збори.

– Іван Нагорняк – дуже сильний тренер, який виховав цілу плеяду класних борців. Знає підхід до кожного спортсмена. Водночас Іван Нагорняк ще й відмінний організатор. Він чудово вміє організувати роботу спортсменів і тренерів, знає кого відправляти на збори, – сказав президент Вінницької обласної федерації самбо і дзюдо Борис Максимчук.

795777m 132203377825 nocvn56107 Тренер-викладач відділення боротьби самбо та дзюдо Нагорняк

SHARE