Індорхокеїсти вінницької команди «ШВСМ-Олімпія» завоювали золоті медалі чемпіонів України з індорхокею. Вони набрали 37 очок у двох турах. «Срібло» взяла інша команда Вінниці «ОКС-ШВСМ» – 35 очок. «Бронзова» нагорода дісталася молодіжній збірній Вінниччини – 25 очок. Змагання відбулися 27-29 січня у м. Шостка (Сумська область).
Через те, що від Вінницької області виступали 4 команди з 7, збірна Черкаської області після першого туру заявила протест. Проте він був відхилений, і черкащани знялися з чемпіонату. Таким чином медалі розігрувалися серед 6 команд.
Матч за перше місце був вкрай напруженим. Різниця у м’ячах між лідерами постійно була мінімальною. З початком гри «ОКС» повела у рахунку – 1:0. В середині першого тайму опоненти перехопили ініціативу – зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед 2:1 і втримали переможний результат – 5:3. Вперше команда «ШВСМ-Олімпія» здобула звання чемпіона України з індорхокею, обійшовши свого постійного конкурента. Так само, як це сталося і в хокеї на траві у 2015 році.
– Ми дуже задоволені, що у заключному матчі вдалося обіграти постійного візаві, – сказав головний тренер «ШВСМ-Олімпія» Микола Касянчук. – Мої гравці дуже відповідально підготувалися до цього поєдинку. У ньому вдалося виконати тренерські вказівки гравцям всіх ланок. Є ще вагома причина програшу «ОКС-ШВСМ» – низка його провідних хокеїстів уїхала грати за кордон. Тому наша команда має більш досвідчений склад виконавців.
Кращим гравцем чемпіонату України було визнано Артема Поповченка («ШВСМ-Олімпія»), воротарем – Юрія Перепелицю («ШВСМ-Олімпія»). Кращим бомбардиром став Андрій Кошеленко («ОКС-ШВСМ»).

unnamed unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) unnamed (5)

SHARE