Юні вінницькі тхеквондисти відзначилися на всеукраїнських змаганнях в Одесі. Несподівано для конкурентів і навіть для самих себе вони виграли загальнокомандний залік турніру «Чорне море».

Одразу п’ять чемпіонів

   Окрім турніру «Чорне море» серед юнаків, паралельно в Одесі відбувалося й рейтингове змагання «Пальміра».  Загалом в особистому заліку в різних вікових і вагових категоріях юні вінничани здобули у двох змаганнях сім нагород різного гатунку. Чемпіонами  стали Артем Семенюк, Матвій Пасєчнік, Артем Полєтаєв, Марина Бадаєва і Анна Рожок. Бронзовими призерами виявилися Ольга Яковенко і Надія Кузнєцова.

   Нашу команду до змагань підготували керівник клубу олімпійського тхеквондо «Red Sun» Анна Рожок, головний тренер Леонід Кулаковський і тренер із загальнофізичної  підготовки Тамара Карапетян – в минулому чемпіонка світу і Європи серед жінок з самбо. Вона почала допомагати тхеквондистам, адже її дитина зацікавилася цим видом спорту.

Перемагали за очевидної переваги

   «У змаганнях взяли участь 26 команд із різних куточків України – заходу, сходу, центру та півдня. Наша командна перемога стала для всіх несподіваною та навіть шоком. Ми і самі цього не очікували. «Red Sun» – молодий клуб, йому лише півроку», – каже Тамара Карапетян.

   За словами наставниці, в її клубі, зрозуміло, є сильні спортсмени. Вони тренувалися весь період карантину – і проста неба, і на стадіоні, і навіть у Тамари вдома.

   «Ми не відпочивали, як дехто, а постійно щодня готувалися до змагань. Це й далося взнаки, принесло позитивний результат. В Одесі багато наших спортсменів перемагали за очевидної переваги! Вони показали себе, які сильні і витривалі бійці», – додала Тамара Карапетян.    

   Після прибуття призерів змагань до Вінниці директор клубу «Red Sun» Анна Рожок нагородила їх солодощами і грошовими преміями.

Михайло ШАФІР

SHARE