У Літині (Вінницька область) відбувся 8-й чемпіонат України з тхеквондо серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Змагання проходили серед чоловіків та жінок у розділах «керугі» (поєдинки) та «пумсе» (показові вправи). Вони відбувалися за підтримки українського центру «Інваспорт», Вінницького регіонального центру Інваспорт та Вінницької обласної федерації тхеквондо.

   У чемпіонаті взяли участь 22 спортсмени із Вінницької, Запорізької, Дніпропетровської Харківської областей та міста Києва.

   За результатами змагань перше командне місце посіла Вінницька область. Вона виборола 11 перших, 7 других та 1 трете місце. Друге командне місце – у Запорізької області (4 перших і 1 друге місце). Третє командне місце розділи Харківська область та м. Київ (по одній золотій медалі). І 4-е місце зайняла Дніпропетровська область, у якої два срібла.

   «Вітаю переможців та призерів змагань та дякую суддівському корпусу за роботу. Окрема подяка батькам спортсменів, тренерам та вболівальникам. Продовжуємо тренуватися і готуватися до наступних чемпіонатів», – сказав тренер вінницької збірної Сергій Брушніцький (Ладижин).

Михайло ШАФІР

SHARE