З 29 травня по 1 червня у Вінниці проходив 20-й міжобласний турнір з футболу пам’яті відомого місцевого гравця Миколи Негрєєва. Змагання організували і провели комітет дитячо-юнацького футболу обласної федерації футболу, відділення НОК України Вінницької області, Вінницька обласна ДЮСШ Блохіна-Бєланова, обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міносвіти і Вінницька прем’єр-ліга з футболу.

Змагалися команди юнаків 2003 – 2004 р.н.

– Футболісти цієї вікової категорії в наступному сезоні 2016/2017 років дебютують у Всеукраїнській дитячо-юнацькій футбольній лізі. Меморіал Миколи Негрєєва слугує підготовкою до цих відповідальних змагань, – відзначив директор Вінницької обласної ДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль.

На старт вийшли шість команд. Вони представляли різні регіони України: центр, захід і схід. Судили змагання кваліфіковані арбітри Вінницької обласної федерації футболу. Кожен матч складався з двох 30-хвилинних таймів.

Переможцем турніру стала ДЮСШ Блохіна-Бєланова 2003 р.н. Вона виграла всі матчі. Зокрема, здолала «Олімпієць» (Житомир) – 1:0, ДЮСШ Тернополя  – 4:0, СДЮШОР № 2 Кіровограда – 7:1, «Космос» (Запоріжжя) – 3:0 і молодших на рік одноклубників з рахунком 6:1. На другому місці – «Космос», на третьому – ДЮСШ Блохіна-Бєланова 2004 р.н. Четвертими стали кіровоградці, п’ятими – тернополяни, шостими – житомиряни.

– Наша команда 2003 р.н. провела вже п’ятий всеукраїнський турнір у цьому році. Три з них ми виграли, ще в двох грали в фіналах. Вважаю це пристойним результатом. А ось в чемпіонаті області ми стали другими, позаду земляків із «Прем’єр-Ниви», – сказав тренер ДЮСШ Блохіна 2003 р.н. Валентин Вишталюк.

Нагороди отримали найсильніші гравці в кожній з команд і найсильніші гравці турніру за амплуа. Кращим воротарем став Володимир Балицький (Тернопіль), захисником – Максим Барець (ДЮСШ Блохіна 2004 р.н.), півзахисником – Микита Бахмат (ДЮСШ Блохіна 2003 р.н.), нападником – Леонід Морозов (Запоріжжя).

– Вінницькі команди вчергове посіли призові місця на всеукраїнському змаганні. Це свідчить про високий рівень розвитку юнацького футболу в нашій області, – сказав відповідальний за розвиток дитячо-юнацького футболу Вінницької обласної федерації футболу Ігор Коваленко.

На урочистому закритті були присутні родичі Миколи Негрєєва: вдова Галина, дочка Тетяна і онук Денис. Вони подякували за вшанування пам’яті відомого футболіста. А онуку Миколи Негрєєва організатори подарували футбольній м’яч.

– Микола Сергійович грав в футбол, був директором спортшколи олімпійського резерву, любив дітей і возив іх на змагання навіть за кордон. Він був чудовим тренером і наставником, – сказала Галина Нєгрєєва.

негреева фут 004 фут 005 фут 006 фут 008 фут 009 фут 012 фут 028 фут 030 фут 032 фут 037 фут 038 фут 039 фут 041 фут 044 фут 046 фут 050 центр чемпиони

SHARE