В Кривому Розі (Дніпропетровська область) розігрувався Кубок України з боксу серед жінок. Честь Вінниччини захищала одна спортсменка – чинна чемпіонка країни Владлена Яворська. Вона виступала у звичній ваговій категорії – до 69 кг.

Вінничанка провела на турнірі два поєдинки. В стартовому бою її суперниця знялася вже після першого раунду. В другому бою вінничанка змагалася з киянкою вже всі чотири раунди і стала кращою лише за очками. Але перемога Влади не викликала жодних сумнівів, адже в останньому раунді вона послала столичну опонентку в нокдаун.

На жаль, перед фіналом  Влада Яворська захворіла, у неї піднялася температура, і тренерський штаб вирішив зняти нашу спортсменку з Кубку. Отже, в її активі – срібна нагорода. Готували Владу Яворську до змагань наставники Леонід Лоївський та Ігор Горлачов.

– Якщо б Влада не захворіла, вона б стала знову першою. Втім, вона, як чемпіонка країни, має зберегти путівку на чемпіонат світу, який проходитиме в Астані (Казахстан) з 19 по 27 травня. Наші плани – добре підготуватися і поборотися за медалі на світовому форумі, – розповів тренер Влади Яворської Ігор Горлачов.

Боксувати Влада почала майже три роки тому. До того займалася іншими єдиноборствами. Зокрема, була чемпіонкою Європи з карате, чемпіонкою світу і Європи з універсального бою.

На жаль, потрапити на Олімпіаду-2016 Влада Яворська не зможе. Адже її вагова категорія 69 кг є неолімпійською. Причому сусідні категорії 60 і 75 кг представлені на  Олімпійських іграх. Щоб перейти до них, необхідно або схуднути, або набрати вагу. Але Владлена не збирається робити ані того, ані іншого. Вона тільки мріє, щоб до програми Олімпійських ігор додали її вагову категорію.

thumb_131635_photogallery_m

SHARE