nocvn5886

Сьогодні, 8 липня, в приміщенні відділення НОК України Вінниччини нагородили кращу спортсменку області минулого місяця. Нею виявилася 22-річна вінничанка Вікторія Добротворська. Голова відділення НОК України Вінницької області, дворазовий олімпійський призер Павло Хникін вручив їй традиційний грошовий сертифікат розміром тисячу гривень.

Вікторія Добротворська здобула бронзову медаль на етапі Кубка світу з веслувального слалому серед жінок, який пройшов у Кракові (Польща) з 26 по 28 червня. Це було перше в історії вагоме досягнення вінницьких слаломістів на світовому рівні. До речі, також «бронзу» Вікторія Добротворська здобула в м. Ліптовський Мікулаш (Словаччина), де 3 – 5 липня проходив ІІІ етап Кубка світу з веслувального слалому серед жінок.

Вікторії Добротворській – 22 роки. Майстер спорту міжнародного класу. Її тренує директор МДЮСШ № 2 Максим Фільварків. Багаторазова чемпіонка України з веслувального слалому, срібна призерка чемпіонату Європи серед молоді (до 23 років).

Закінчила факультет фізичного виховання Вінницького державного педагогічного університету. Працює тренером в МДЮСШ № 2 і посідає посаду спортсмена-інструктора в обласній організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

nocvn5885  nocvn5887 nocvn5888 nocvn5889