Олімпійський вид спорту настільний теніс, який був включений в 1988 році в програму Олімпійських ігор, уже багато років популярний в Козятинській дирекції Південно-Західній залізниці.

   На початку жовтня 2018 року після трирічної перерви, пов’язаної з переорганізацією розвитку фізичної культури і спорту на Південно-західній залізниці, територіальний профспілковий комітет Козятинської дирекції, очолюваний Анатолієм Вільчинським, провів змагання з цього олімпійського виду спорту. В них брали участь кращі майстри маленької ракетки Фастова, Шепетівки та Козятина.

   Всі учасники були розбиті на чотири підгрупи, в яких по двоє людей виходило до фінального етапу.

   У першій підгрупі кращими були Євген Оліцинський, який не програв жодної зустрічі, і Костянтин Коваль. Вони представляли Козятинську дирекцію ДН-2.

   З другої підгрупи в фінальний етап потрапили Олександр Шевчук та Денис Корольов – тенісисти з локомотивного депо ст. Козятин – ТЧ-3.

   З третьої підгрупи вийшли Руслан Чундер (ТЧ-3) і Світлана Сімачова. Вона була єдиною жінкою, яка виступала в чоловічій компанії, потрапивши в фінальний етап.

   У четвертій підгрупі кращі результати показали Дмитро Шутов з вагонно-ремонтного депо ст. Козятин (ВЧДР) і Володимир Тучак з локомотивного депо ст. Козятин (ТЧ-3). Без поразок виступили в своїх підгрупах, крім Євгена Оліцинського (ТЧ-3), також Дмитро Шутов (ВЧДР) і Руслан Чундер (ТЧ-3).

   Фінальний етап подарував усім глядачам та учасникам справжнє свято настільного тенісу, особливо була дуже цікава і напружена зустріч за 3 і 4 місця між Костянтином Ковалем (ДН-2) і Денисом Корольовим (ТЧ-3). Деякі моменти гри викликали у багатьох глядачів захоплення у вигляді бурхливих оплесків за техніку гри. Ось як проходила ця тенісна дуель за третє місце. Першу і другу партію виграє Денис Корольов (11:9, 11:9). У третій, четвертій і п’ятій партії бере гору Костянтин Коваль (11:8, 11:9, 11:8), проявивши велику волю до перемоги і розумну холоднокровність, психологічну стійкість в надзвичайних ситуаціях, заслужено посівши третє місце. Ця зустріч була окрасою всього турніру.

   У головному фіналі за 1 місце, у відсутності лідера міського н/тенісу Івана Поберія, Євген Оліцинський в трьох партіях (11:3, 11:8,11:5), посів перше місце, ставши чемпіоном Козятинської дирекції. Дмитро Шутов, ветеран настільного тенісу, став другим в цьому турнірі, що є для нього найвищим показником, взявши участь в такій солідній компанії. Найприємніший момент цих змагань полягає в тому, що технічний рівень багатьох тенісистів-залізничників виріс. Попереду у них багато цікавих турнірів і я впевнений, що клас гри стане ще краще. Серед жінок в черговий раз кращою була Олена Деркач (ВЧДЕ-вагонне депо ст. Козятин). На другому місці Наталя Ільяшенко (енергоучасток ст. Фастів (ЕЧ-7).

   Нагороджував усіх призерів зам. голови територіально-профспілкового комітету Козятинської дирекції Дмитро Живчик.

   Нехай цей молодий олімпійський вид спорту настільний теніс приносить всім більше задоволень, радості і здоров’я, а також розширить коло любителів цього виду спорту.

   Володимир Сімачов – член АСЖУ

SHARE