nocvn5661

Сьогодні, 12 травня, у Вінниці відзначили відкриття перших Європейських ігор, які починаються в Азербайджані. З цієї нагоди на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку пройшло свято Олімпійського прапору. Його разом з прапором України в урочистій обстановці підіймали срібна призерка юнацьких Олімпійських ігор з легкої атлетики Джойс Коба і віце-чемпіон світу з веслування Віталій Голюк.

На свято завітали юні вихованці ДЮСШ і знані спортсмени. Вони взяли участь в «забігу в колі олімпійців» по колу стадіону. Першими естафету із символічним запаленим олімпійським факелом прийняли ветерани спорту на чолі з колишнім головою відділення НОК України Вінницької області, який нині очолює хокейну СДЮСШОР «Олімпія», Федором Новіком. Разом з ним бігли призер чемпіонатів України Анатолій Локаєнко (легка атлетика), чемпіон Європи Анатолій Орєхов (легка атлетика), почесний майстер спорту з важкої атлетики Іван Лозовський, перший майстер спорту на Вінниччині зі спортивної акробатики Юрій Антипов.

Ветерани передали естафету спортивнім зіркам: дворазовому срібному призеру Олімпіад Павлу Хникіну (плавання), срібному олімпійському призеру Сергію Чернявському, бронзовій олімпійській призерці Ганні Балабановій, дворазовому учаснику Олімпіад Михайлу Книшу (легка атлетика) і призеру чемпіонату світу Віктору Добротворському. Вони, в свою чергу, вручили запалений факел Джойс Кобі, Віталію Голюку та іншим юним олімпійським надіям.

Учасників свята привітав голова відділення НОК України Вінницької області, заслужений майстер спорту Павло Хникін. Він висловив побажання, щоб український прапор на міжнародних змаганнях підіймався якомога частіше, і наші молоді спортсмени своїми перемогами прославляли рідну країну.

nocvn5660 nocvn5658 nocvn5659 nocvn5653 nocvn5654 nocvn5655 nocvn5656 nocvn5657 nocvn5650 nocvn5651 nocvn5652