Відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області запустило на сайті он-лайн голосування за кращого спортсмена 2020 року Вінницької області по версії інтернет-користувачів. Знайомтесь з досягненнями кожного із спортсменів в розділі «Спортсмен місяця» та голосуйте за того, хто на ваш погляд гідний отримати головну перемогу!

     Олег Царьков – кращий спортсмен лютого – багаторазовий чемпіон та призер Міжнародних змагань, чемпіонатів України, член Національної збірної команди України зі стрільби кульової, Заслужений майстер спорту України. На чемпіонаті Європи, який проходив у місті Вроцлаві (Польща) протягом 22.02 – 02.03 він виборов срібну медаль в особистому заліку у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

     Дмитро Даниленко – кращий спортсмен вересня – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное. Став срібним призером Кубку світу з веслування на байдарках і каное, що відбувся у місті Сегед (Угорщина) протягом 25 – 27 вересня. Вінничанин виступав у складі байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів. Для нього це був другий Кубок світу у спортивній кар’єрі. Перед цим він ставав восьмим в індивідуальній гонці К-1 на двісті метрів.

     Геннадій Масленніков – кращий спортсмен листопада – майстер спорту України з боксу. Став бронзовим призером Чемпіонату Європи з боксу серед молоді у ваговій категорії шістдесят кілограмів, що проходив у місті Будва (Чорногорія). Вінничанин виступав у складі збірної команди України, яка на цьому турнірі посіла друге загальнокомандне місце.

     Олександр Яровий – кращий спортсмен грудня.
Переможець Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів у своїй ваговій категорії (60 кілограмів), що завершився у місті Софії (Болгарія) 2 грудня 2020 року.

Бажаємо успіхів!

SHARE