Відкритий чемпіонат Вінницької області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007 років народження був проведений на спортивній базі Комунального закладу «Вінницька спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування на» протягом четвертого-п’ятого липня 2020 року.

     Традиційно участь у змаганнях взяла доволі велика кількість спортсменів, яка цього разу склала 44 веслувальники, більшість із яких є вихованцями цього закладу.

     Спортсмени змагалися в індивідуальних запливах на різні дистанції та у відповідних вікових категоріях. Проводилися попередні запливи, за результатами яких і визначалися учасники фіналу, що розігрували між собою призи.

     Окрім індивідуального заліку, організатори змагань підбивали також підсумки у загальнокомандному активі, куди сумували очки, набрані спортсменами під час особистих гонок.

     За результатами виступів, перевагу над іншими командами отримали вихованці КЗ «ВСДЮСШОР з веслування», які здобули на турнірі найбільшу кількість перемог.

     Переможці та призери змагань отримали від організаторів грамоти та медалі.

Андрій МАКРУШИН

SHARE