Чемпіонат України зі спортивного орієнтування і нічного орієнтування відбувся в околицях міста Олешки, селі Великі Копані Херсонської області 3 3 по 7 січня 2020 року. Разом із Чемпіонатом України провели і Кубок. Учасниками змагань стали дорослі, юнаки та юніори із різних куточків країни. На турнірі також змагалися представники Вінницької області, у якій цей вид спорту останнім часом набирає все більшої популярності і спортсмени все частіше змагаються на форумах національного значення.

     Вінничанам вдалося завоювати наступні нагороди: Єва Глоабе стала срібною призеркою серед дівчат  у програмі «нічне орієнтування»; Катерина Дзема у цій же дисципліні, тільки серед жінок, стала третьою; у подовженій дистанції вдалося завоювати відразу чотири нагороди: Влад Жуковський став чемпіоном серед юнаків до 12 років, Єва Глобае тут здобула бронзову нагороду серед дівчат, а Катерина Дзема і Артур Ковальчук треті місце серед жінок та серед юнаків відповідно.

     На короткій дистанції Ілля Нечипор, Дарія Додон і Єва Глоабе посіли третє місце серед юнаків та дівчат, а Юлія Денесюк і Влад Жуковський стали чемпіонами.

     *Спортивне орієнтування — вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти та компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів

     Протягом 2020 року у місті Вінниці планують провести відразу кілька змагань зі спортивного орієнтування.Також, вінничани братимуть участь у змаганнях Чемпіонату України і тренуватимуться до виступів на міжнародних турнірах.

Андрій МАКРУШИН

SHARE