unnamedВ Калинівці 11 листопада відбулися урочистості з нагоди 30-річчя місцевої РДЮСШ “Авангард”. Тренерський колектив і вихованців спортшколи поздоровили відомі гості. Зокрема, начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту та спорту Вінницької ОДА Сергій Чернявский, який подарував комплекти футбольної форми. А голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін вручив дружньому колективу РДЮСШ “Авангард”  комплект футбольних і волейбольних м’ячів.

– РДЮСШ “Авангард” постійно розвивається. Її вихованці мають досягнення не лише на обласному, але й на всеукраїнському рівнях, – відзначив Павло Хникін.

В Калинівській РДЮСШ “Авангард” культивуються виключно ігрові види спорту: волейбол (дівчата), футбол і хокей на траві. За словами директора цього навчально закладу Сергія Грепечука, низка юних вихованців спортшколи входять до збірних України з волейболу і хокею на траві і беруть участь у міжнародних змаганнях.

У РДЮСШ “Авангард” – гарна спортивна база. Зокрема, 2 футбольних поля, поруч одного з них – трибуна на півтисячі місць, майданчик для хокею з шайбою, арена зі штучним покриттям і спортзал.