nocvn5877

В неділю, 5 липня, у концертній залі «Плеяда» у Вінниці відбулось нагородження юнацької футбольної команди «15 ГРОМАДА» за третю поспіль перемогу у дитячо-юнацькій футбольній лізі (ДЮФЛ) Вінниччини та чоловічої команди ФК «15 ГРОМАДА» з нагоди «завоювання» (першого за 18 років! – Авт.) Кубка Вінниччини з аматорського футболу.

– Завдяки тому, що громадська організація «15 ГРОМАДА» підтримує футбол на Шаргородщині, перспективи у нього дуже великі, – оцінив досягнення своїх вихованців директор Шаргородської ДЮСШ, тренер обох команд, Іван Палій. – Будемо намагатись втримати результат на всеукраїнському рівні. Але, звичайно, наша подальша гра залежить, у першу чергу, і від фінансування.

Привітання футбольні команди отримали від заступника голови Вінницької обласної федерації футболу Ігоря Павленко, який звернув увагу на те, що в обласних дитячо-юнацьких змаганнях з кожним роком виступає все більше колективів:

– Це дуже радує. Ми проводимо окремі змагання серед команд першої і вищої ліг. Задача федерації – залучення якомога більшої кількості дітей до участі в обласних футбольних баталіях, а також відбір кращих спортсменів до збірної Вінниччини. А, можливо, й до команд вищого рівня.

Президент шаргородських футбольних клубів, генерал-майор СБУ Василь Вовк, звертаючись у своїй промові до підопічних, сказав:

– Сьогодні наш захід має дуже багато позитивних відтінків – ми будемо віншувати наших футболістів, футболістів “15 ГРОМАДИ”, яка, окрім волонтерських функцій, вирішила підтримувати молодь, підтримувати спорт на теренах Вінниччини… Дві шаргородські команди – доросла команда із села Руданського (це моє рідне село, нічого приховувати не буду) Шаргородського району виграла Кубок Вінницької області. Це було вперше за 18 років. І, мої колеги з Федерації футболу мене підтримають – це стало подією резонансною та неочікуваною. В нас ще є молода команда дитячої школи міста Шаргорода, яка теж перемогла у першості області – також маленька “15 ГРОМАДА”. Пишаюсь тим, що наші футболісти – переможці. Але відзначу: переміг той, кому пощастило, але ж ви знаєте, що щастить найсильнішим!

Костянтин Передерій, капітан юнацької футбольної команди «15 громада» поділився секретами успіху команди:

– Ми свою перемогу присвятили тренерам нашим і нашому «футбольному президенту». Ми хотіли виграти, у нас була жага до перемоги – і тому ми виграли! Головна тактика, якій і надалі слідуватимемо – тренування, тренування і ще раз тренування. Щодо перспектив – Кубок області-2015 – лише тільки початок.

Окрім вручення медалей і Кубків, на «винуватців» свята та запрошених чекала концертна програма. Вінничанам та гостям міста сподобався романтичний дует Заслужених артистів України сестри та брата – Любові і Віктора Анісімових, експресії додав відомий на всю Україну вінницький композитор і співак Ігор Юрковський, жіночою енергією «зарядила» зал вокалістка Тетяна Зоря, веселий настрій подарував гурт «Фанфари Купали».

nocvn5884 nocvn5872 nocvn5873 nocvn5874 nocvn5875 nocvn5876 nocvn5878 nocvn5879 nocvn5880 nocvn5881 nocvn5882 nocvn5883 nocvn5870 nocvn5871