Сьогодні, 21 грудня, на семінарі-нараді Вінницької обласної федерації з греко-римської боротьби було підбито підсумки року та окреслено подальші плани. Голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін, начальник спортуправління Вінницької ОДА Сергій Чернявський та віце-президент обласної федерації, дворазовий чемпіон світу серед ветеранів Віктор Смірнов вручили Кубки тренерам року. Ними, згідно із досягненнями вихованців, було визнано Ігоря Петрика (МКДЮСШ «Вінниця), Віктора Хлібойка (Жмеринка) і Валерія Білуху (ШВСМ).

Найкращими борцями року на Вінниччині стали багаторазові призери Всеукраїнських змагань Февзі Мамутов, Костянтин Баліцький і Костянтин Соболевський. Водночас відповідальний за розвиток греко-римської боротьби в області Олександр Бугаєв звернув увагу, що в 2015 році жоден з вінничан не тільки не здобув медалі на чемпіонаті Європи чи світу, а навіть не брав участі у офіційних міжнародних змаганнях. Але на всі всеукраїнські чемпіонати вінницькі збірні виїздили – завдяки підтримці спортуправління ОДА. На них здобуто 45 нагород рідного гатунку – гідний показник.

В заліку серед спорттовариств найкращі показники – у обласних осередків «Динамо», «Колосу» і освітян. Як і раніше, центрами розвитку греко-римської боротьби на Вінниччині залишаються обласний центр і Жмеринка. За третю сходинку в командному заліку борються Могилів-Подільський і Жмеринський райони. Щоб пожвавити інтерес у районах, на семінарі-нараді було вирішено в 2016 році провести одно з обласних змагань в Хмільнику. Також йшлося, що одразу два всеукраїнських чемпіонати пройдуть наступного року на Вінниччині – в місті над Бугом і Жмеринці. Щоб краще підготуватися до відповідальних змагань, на семінарі-нараді було призначено одразу чотири старших тренери області – у різних вікових категоріях.

шах 194 шах 195 шах 198 шах 199 шах 201