23 січня на базі СК «Аква-Він» пройшло нагородження волонтерів – тренерів і представників адміністрації семи міських ДЮСШ і Центрального міського стадіону. Близько 60 вінничан отримали подяки від комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради і цінні подарунки. Протягом війни вони активно займалися розвантаженням гуманітарних вантажів, опікувалися вимушеними переселенцями, чергували у «пунктах незламності».

     Нагородження проводив голова міського спорткомітету Сергій Краєвський. Натомість він за заслуги у спортивній галузі отримав спеціальну відзнаку Національного олімпійського комітету України із рук голови відділення НОКУ у Вінницькій області, дворазового срібного призера Олімпіад Павла Хникіна.

    – Сьогодні ми відзначаємо найкращих працівників галузі за соціальну роботу. Коли розпочалася війна, у нас було багато викликів. Зокрема, ми приймали вимушених переселенців, чергували, допомагали із завантаженням і розвантаженням багатьох речей.  Ця робота не зупинилася й зараз. Спортсмени і тренери, представники адміністрації міських ДЮСШ і ЦМС наразі займаються розвантаженням гуманітарної допомоги, чергують в своїх трьох пунктах незламності (у МДЮСШ № 6, ЦМС і СК «Аква-Він) і в пунктах незламності проста неба, – сказав Сергій Краєвський.

                                                                                      Михайло Шафір

SHARE