У Береговому (Закарпатська область) фінішували Всеукраїнські змагання спортивного товариства «Колос» серед голів сільських, селищних рад, голів і старост територіальних громад. У них взяли участь представники 18 областей.

     Вінницька команда була представлена у волейболі, дартсі, більярді, гірьовому спорті, шашках, шахах і настільному тенісі. В активі наших земляків дві нагороди. Зокрема, староста с. Савинці (Тростянецької громади) Василь Марущак здобув срібло у настільному тенісі. А староста с. Юшківці (Оратівської громади)  Марина Харенко виграла бронзу у шашках. Командного заліку не було, тільки особистий.

     Заступник голови Вінницької територіальної організації «Колос» Валерій Швець підтримував наших спортсменів у Береговому. Він нагадав, що останні п’ять років Всеукраїнські змагання серед голів територіальних громад відбуваються регулярно. Лише торік через пандемію їх скасували.

    – Половину нашої команди нашої команди складали дебютанти. Не всі вони поки отримують постійну практику занять тим чи іншим видом спорту, але потенціал мають великий. Тому ми в цьому році плануємо проведення обласних змагань серед голів і старост громад, – сказав Валерій Швець.

     Захоплення в учасників викликала база «Колос» у Береговому, басейн із термальною водою, краєвиди мальовничого Закарпаття.

     Голови і старости територіальних громад Вінниччини вболівали один за одного і здружилися у ці дні. Така підтримка давалася взнаки.

    – Те, що голови громад власним прикладом агітують вести здоровий спосіб життя, є гарним стимулом для населення. Особливо для молоді. Головне, щоб спортом або фізкультурою займалися системно. Превентивні оздоровчі заходи, доступні для всіх, мають замінювати пігулки, – додав Валерій Швець.

 

                                                                                      Михайло Шафір

SHARE