nocvn56118

У Вінниці, на спорткомплексі «Нива», 17 – 20 серпня відбувся Всеукраїнський футбольний турнір серед юнаків до 15 років. Він пройшов за підтримки обласної федерації футболу. Особливістю змагань стала участь трьох центрів підготовки професійних футболістів – з Харкова, Одеси та Володимира-Волинського.

Грали матчі на повному полі, кожен 2 тайми по 30 хвилин. Спочатку проходили 2 групові турніри, по 4 команди в кожному. По 2 кращих колективи виборювали медалі турніру у стикових матчах між собою.

Переможцем змагань стала команда «УФК» (Харків). На другому місці – «BRW-WIK» (Володимир-Волинський). В фінальному матчі за «золото» чемпіони перемогли з нищівним рахунком 6:1. Зустріч була цікавою в першу чергу від того, що юні харків’яни сміливо брали гру на себе, проривалися до майданчика і рішуче били по воротах або розігрували комбінації біля воріт противника і забивали. Можливо, через таку «подвійну» тактичну манеру гри юні футболісти Володимира-Волинського, які виглядали кремезніше за харків’ян, розгубилися. Рахунок міг бути і значно більше, бо чемпіони наприкінці матчу вже хотіли просто закотити м’яча у ворота з 2-3 метрів.

Вінницькі команди «Прем’єр-Нива» (тренер Олег Квятковський) і «ДЮСШ Блохіна-Бєланова» посіли відповідно, 4-е та 6-е місця. В матчі за «бронзу» вихованці Олега Квятковського програли «Чорноморцю-ДЮСШ №11» (Одеса) з рахунком 0:1. Також у змаганнях прийняли участь «Карпати» (Дрогобич, Львівська область) та дві київські команди «Зірка» і «ДЮСШ № 26». На нагородженні були відзначені кращі футболісти команд-учасниць.

– Турнір був організований і проведений на високому рівні. Адже приїхали гравці спеціалізованих центрів з підготовки професійних футболістів. Хоча і в нас теж був шанс стати призерами. Адже забитий моїми футболістами гол суддя не зарахував (як потім з’ясувалося, арбітр мав на увазі, що пробивається не штрафний удар, а вільний). Але і 4-е місце нашої команди – непогане, адже вона – наймолодша, зазначив Олег Квятковський.

nocvn56108 nocvn56109 nocvn56110 nocvn56111 nocvn56112 nocvn56113 nocvn56114 nocvn56115 nocvn56116 nocvn56117