В спорткомплексі Вінницького медуніверситету 31 жовтня – 1 листопада відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кубок Еліт». Першість виборювали у 18 номінаціях (за віком і майстерністю).

Вінницькі гімнастки дуже вдало виступили – аж 10 з них здобули золоті медалі!

Ось вони, переможниці:

– Поліна Демченко (2008р.н.), Аня Луценко (2009р.н.), Юлія Плахова (2009р.н.), Інга Мухіна (2010 р.н.), Ніколь Паянок (2010р.н.), Анастасія Откидач (2011 р.н.), Аліса Нагородня (2011р.н), Єва Телевіда (2011р.н.), Вероніка Косинюк (2010р.н.) Окрім цього вінничанки вибороли ще 10 срібних медалей та 13 бронзових.

За словами головного судді турніру Дар’ї Чернякевич, в змаганнях прийняла участь рекордна кількість спортсменок – понад 300 з 18 областей України. Делегували на турнір гімнасток Вінниці клуби «Еліт», «Шарм», «Темп» і ДЮСШ №1.

Вінничанки з успіхом конкурували з представницями таких потужних центрів художньої гімнастики України, як, зокрема, Київ, Одеса, Львів, Запоріжжя тощо.

В турнірі виступали і представниці райцентрів Вінниччини, – Козятина і Калинівки.

За словами 9-річної учасниці турніру Ані Ставнійчук з Калинівки, вона дуже рано почала займатися цим видом спорту – з  3 років і у подальшому в старшому віці хоче стати чемпіоном України.

Всі виступи спортсменок без предметів і з предметами (кільце, м’яч, булави  тощо) супроводжувалися якісною музикою. Зала була урочисто прикрашена святковими кульками. На першому поверсі працював виїзний буфет, де діти, тренери, батьки і вболівальники мали можливість і випити, і з‘їсти щось гаряче.

unnamed (6)unnamed (5)unnamed (4)unnamed (2)unnamed (1)unnamed

 

SHARE