5 червня у світі відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Традиційно, і  Вінницьке регіональне відділення НОК України у цей день проводить заходи по збереженню чистоти екології та її очищення в рамках програми «#OlympicLab» за напрямом «Екологічний модуль».

      До заходу долучилися заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор, голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Павло Хникін, майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної ходьби, учасник ХІХ Олімпійських ігор у Пекіні, неодноразовий чемпіон України Андрій Ковенко, майстер спорту міжнародного класу з греблі на байдарках та каное, призер чемпіонату світу Віктор Добротворський та спортсмени-веслувальники із СДЮШОР ім. Ю. Рябчинської.

     Цього року  прибирання проводилось вздовж берегів річки Південний Буг. Кожний із учасників заходу збирав сміття у пакети та навів чистоту на значній прибережній території. У цих місцях часто проводять дозвілля відпочивальники і, на жаль, не всі залишають після себе берег чистим та таким, яким його створила природа, проте, стежити за чистотою – це одне із найважливіших завдань людини, необхідне для нашого подальшого життя на планеті.

 

                                                                                                        Лана Свєтлова

SHARE