Дві вінницькі волейбольні команди, «МХП-Вінниця» та «Серце Поділля» провели свої матчі у рамках Української волейбольної Суперліги.

Шостого та сьомого березня «МХП-Вінниця» зустрічалася у місті Харкові із місцевим клубом «Юракадемія». У першому матчі господарі отримали перемогу над гостями із міста над Бугом.

Першу партію «Юракадемія» виграла із рахунком 25:21. У другому сеті була рівна боротьба, за підсумками якої «МХП-Вінниця» вирвала перемогу – 27:25. У третій партії господарі знову повторили результат 25:21 та повели у рахунку. Далі вони довели справу до логічного завершення, дотиснувши гостей 28:26. У підсумку, 3:1 на користь «Юракадемії».

Другого дня вінницький клуб все ж таки здобув перемогу із аналогічним попередньому дню рахунком 3:1. Перша партія завершилася 25:22 на користь гостей. У другій господарі нав’язали боротьбу та вирвали перемогу 25:20. У наступних розіграшах «МХП-Вінниця» переграла суперників і здобула дві важливі перемоги у партіях: 25:19 та 25:17. Це дозволило команді закріпитися на третій сходинці у турнірній таблиці.

«Серце Поділля» також проводило свої матчі на виїзді, в гостях у «Буревісника» із міста Чернігова сьомого та восьмого березня.

У першій грі команда із Вінниці здобула перемогу із рахунком 3:1, поступившись тільки у другій партії 23:25. З аналогічним рахунком, але на користь вінничан завершився перший розіграш. Третій та четвертий сети залишилися за «серцями»: 25:18 та 25:14 відповідно.

Наступний матч знову завершився із рахунком 3:1 на користь гостей. У першій партії команда із Вінниці перемогла 25:15. Єдиний сет, у якому перевагу отримали господарі – другий. «Буревісник» у напруженій боротьбі отримав верх 30:28. Третій розіграш виграло «Серце Поділля» 25:21. У четвертому гості дотиснули суперників 25:19 та виграли поєдинок. Зараз «Серце Поділля» йде на другому місці у турнірній таблиці, маючи в активі 61 очко після 26 ігор.

«МХП-Вінниця» провела 25 матчів, набравши 55 очків. Наступний матч команда проведе вдома проти «Буревісника», а «Серце Поділля» прийматиме четверту команду чемпіонату «Житичі» із Житомира.